POL

ENG

O.Nas

Nasza szwalnia działa od 2014 roku. Od 8 lat szyjemy na potrzeby naszej własnej marki Chrum.Com, a także na potrzeby naszych korporacyjnych Klientów. Specjalizujemy się w szyciu z dzianiny bawełnianej, czyli przede wszystkim t-shirty, bluzy, dresy. Zapoznaj się z naszymi możliwościami i zostań naszym kolejnym Klientem!

Zakładając markę Chrum.Com zupełnie nie znaliśmy się ani na szyciu ani na drukowaniu. Udało nam się jednak nawiązać bardzo dobre kontakty z super ludźmi, którzy już znali się na rzeczy. Pomogli nam na tyle, że w 2014 roku założyliśmy własną szwalnię. Teraz to my jesteśmy ekspertami w kwestii szycia i szyjemy także dla innych. Korzystamy z dzianin wysokiej jakości najlepszych polskich producentów. A drukujemy u od lat sprawdzonych partnerów.

Szyjemy dla bardzo wielu firm wśród których są i wielkie zagraniczne korporacje i firmy bardzo male, a także urzędy i instytucje kultury. Z większością współpracujemy od lat.
Nasi Klienci cenią bardzo wysoką jakość naszego końcowego produktu, terminowość (W Fajnej.Szwalni nie ma opcji nie wyrabiania się w terminie!) a także racjonalne ceny.

Adres.Szwalni

ul. Króżańska 20/2
(wejście od ul. Ligockiej)
02-578 Warszawa
tel.: 726 030 369
mail: office@fajnaszwalnia.com

Adres.Firmy

Chrum.Company s.c.
ul. Bokserska 17
02-690 Warszawa
tel.: 22 852 13 05
mail: halo@chrum.com

© 2002-2023 CHRUM.COMPANY. All rights reserved. No pig was harmed during the making of this website. Actually, quite the opposite.3